29 Ocak 2013 Salı

Saçma Reklamlar Vol. 1

Aslında televizyonlar saçma reklamlarla dolu kabul ediyorum. Hele bir iletişimci olarak bizi beğenmeyen reklamcıların içler acısı halini gördükçe, sevinmiyor da değilim :) Pek bir acımasızım son zamanlarda kabul ediyorum :)
Şimdi neler mi bu reklamlar ilk sırayı Doğuş Çay reklamına vermek istiyorum. Şayet kahramanlarımızdan biri kemençe sesi çıkartan piyanoyu dünyada çalan tek kişidir sanırım :D
İşte reklam;Diğer bir reklamsa Albeninin şu meşhur reklamı hakkında baya bir yorum okumuşsunuzdur sosyal medyada eee okunmayacak gibi de değil yani. İşte reklam ;Biliyorum izlemeye bile sabrınız yok. Çok haklısınız :D
Ama bu versiyonunu izlerseniz belki hoşunuza gider :DSizinde aklınıza gelen saçma reklamlar varsa paylaşın haberimiz olsun. Çoook öptüm hepinizi..

8 yorum:

 1. Ayy doğuş çay reklamı her gördüğümde deli oluyor bunlar insanları anlamaz zannediyor herhalde. Bir sürü mail attım cevap bile gelmedi. Zaten reklamları sevmiyordum bunları görünce direk tv yi kapatıyorum :)

  YanıtlaSil
 2. Reklamaları üç yaşındaki bir çocuğun anlayacağı dille çekin derlermiş reklamcılara. Şakanın gerçek olması böyle bir şey heralde :)

  YanıtlaSil
 3. Peki ya Odea Bankın reklamına ne demeli ?

  YanıtlaSil
 4. aa evet onu unutmuşum, ne kötü bi lansman o öyle :)

  YanıtlaSil
 5. Ya Çaykur'un reklamları Müslüm Gürses'li olan.Akıllara zarar!

  YanıtlaSil
 6. Sanırım ne kadar kötü reklam o kadar para demek.Saçmalayın ve kazanın mantığını hakim kılan bir sistem haline dönüşmüş sektör.

  YanıtlaSil

az biraz sözü olanlar buyursun lütfen :)